Виробники

Група «Ковальська» – лідер у виробництві якісного бетону та залізобетонних виробів на ринку України.
Бренд «Бетон від Ковальської» об’єднав 8 потужних підприємств, які розташовані у м. Київ, де впроваджена унікальна система автоматизації виробничого процесу, використовується інноваційне обладнання та власна сировинна база. У процесі виробництва використовуються хімічні та мінеральні домішки провідних європейських виробників, що дозволяє виготовляти бетон преміум-класу.
Тротуарна плитка або фігурні елементи мощення (ФЕМ), а також елементи ландшафтного дизайну від «Ковальська» виготовляються під брендом «Авеню».
Різноманіття форм і широкий спектр кольорів продукції «Авеню» відкривають безліч можливостей для облаштування тротуарів, автомобільних доріг, парків, дворів і доріжок житлової забудови, стоянок автомобілів, зупинок громадського транспорту, перонів вокзалів, тощо.
Логотип компанії "Ковальська" Промислово будівельна група Фото
Логотип компанії "Ковальська" Промислово будівельна група
0
асортиментних позицій
0
млн. м. кв. на рік тротуарної плитки
0
місце у виробництві бетонних сумішей в України
Логотип компанії "Ковальська" Промислово будівельна група Фото
Сучасні технології виробництва та обробки дозволяють відтворювати в бетонній бруківці неповторну фактуру природного каменю, благородний відблиск вкраплення мінералів або шарм зістареної бруківки.
Висока довговічність продукції «Авеню» забезпечується сукупністю використання сучасного обладнання Hess, високоякісних матеріалів та контролем на кожній ланці виробництва, що дозволяє гарантувати ефективний термін експлуатації тротуарної плитки понад 15 років.
Метод напівсухого вібропрасування, який застосовується при виробництві тротуарної плитки «Авеню», забезпечує підвищену морозостійкість та високу водонепроникність виробів.

Компанія «Озон» була створена у 1990 році в м. Городку Львівської області.
Вже понад двадцять років Компанія «Озон» наполегливо працює для задоволення потреб клієнтів, з них більше сімнадцяти — в галузі виробництва бруківки методом вібропресування, поповнюючи ринок будівельних матеріалів фігурними елементами мощення торгової марки «Озон». Постійні вдосконалення технології виробництва, вивчення світового досвіду, пошук нових форм та ідей дозволяють нам презентувати продукцію високого рівня.
Запорукою відмінної якості бруківки «Озон» є досвід і професіоналізм фахівців, використання передових технологій, надійної техніки та найкращої сировини для виготовлення бетонних фігурних елементів.
Виробництво компанії оснащене сучасним технологічним обладнанням німецької фірми «Schlosser» — одним із провідних європейських виробників будівельних машин.
Логотип компанії "Ozon" Фото
Логотип компанії "Ozon"
0
років досвіду виробництва бруківки методом вібропесування
0
видів тротуарної плитки
0
по забезпеченню фігурними елементами мостіння на Західній Україні
Логотип компанії "Ozon" Фото
У червні 2012 року на підприємстві було введено в експлуатацію другий потужний завод з виробництва фігурних елементів мощення та бетонних префабрикатів — бордюрів, поребриків, клумб, палісадів.
Кожен із заводів укомплектовано бетонним вузлом та виробничою лінією — відповідно, Schlosser SV-30 і SV-40.
Продукція ТОВ «Озон» відповідає вимогам, встановленим ДСТУ Б В.2.4 – 145:2008 «Вироби бетонні тротуарні неармовані» та ТУ У В.2.6-26.6-22344556-001:2005. Виробник здійснює приймально-здавальні випробування продукції відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.7-145 у лабораторії підприємства. Періодичні випробування продукції здійснюються спеціалізованими лабораторіями, акредитованими у системі УкрСЕПРО. Сертифікаційні випробування проводяться за програмою органу із сертифікації, акредитованому в системі УкрСЕПРО згідно з ДСТУ 3413.

Компанія Золотой Мандарин Квадра – Виробник бетонних виробів методом вібропресування в Україні. Місце розташування даних потужностей Київська обл., м. Вишневе.
Технологія вібропресування – новітня технологія виробництва бетонних виробів з напівсухих бетонних сумішей з мінімальним вмістом води, що забезпечує поліпшені експлуатаційні характеристики продукції.
Компанія професійно виробляє тротуарну плитку, стінові блоки, парканні камені, тротуарні і дорожні бордюри, елементи ландшафтного дизайну. Компанія працює на ринку України більше 8 років, і за цей час зарекомендувала себе надійним постачальником якісної продукції. Місія компанії “Нове для кращого!” відображає підхід до виробництва продукції.
Мета – не виробляти заради виробництва, а постійно розширювати асортимент, вводити більш досконалі технології і рецептури, представляти на ринок нові продукти з ще більш поліпшеними характеристиками.
Початковий і основний принцип компанії – тільки з якісної вихідної сировини при дотриманні всіх технологічних норм можна отримати якісний продукт. Тому компанія працює тільки з постачальниками найякісніших матеріалів на Україні – цементу, щебеню, піску, хімічних добавок, барвників.
Логотип компанії "Золотий Мандарин" Фото
Логотип компанії "Золотий Мандарин"
0
років на ринку
0
млн. м. кв. на рік тротуарної плитки
0
місце у виробництві бетонних сумішей в України
Логотип компанії "Золотий Мандарин" Фото
Підприємство має сертифіковану акредитовану лабораторію, яка стежить за дотриманням всіх технологічних параметрів виробництва. На підприємстві запроваджено 4-рівневий контроль якості, який включає контроль вхідних матеріалів, операційний контроль в процесі виробництва, проміжний контроль готової продукції та контроль продукції при 100% готовності.
Виробнича потужність заводів становить 8,5 тис кв.м тротуарної плитки на добу. Завдяки такому обсягу виробництва компанія поставляє продукцію не тільки на багато державних і промислові об’єкти, але постійно збільшує кількість приватного замовника. Важливою складовою для виробництва якісної продукції є використання спеціального професійного обладнання. На підприємствах компанії Золотий Мандарин Квадра використовуються автоматичні лінії з виробництва бетонних виробів за технологією напівсухого вібропресування відомих світових брендів.
Якість продукції компанії Золотий Мандарин Квадра оцінили власники товарно-транспортних комплексів, митних терміналів, АЗС, супермаркетів, автостоянок, житлових і офісних комплексів по всій Україні. Особливе шанобливе ставлення компанія проявляє до приватного замовнику. Саме для цієї групи клієнтів розширюється асортимент продукції, вводяться нові колірні рішення і види поверхонь. Компанія пропонує тротуарну плитку більше 50 видів форм в широкій колірній гамі. Продукція компанії Золотий Мандарин Квадра задовольнить запит найоригінальнішого і вимогливого клієнта.

В основу виробничої діяльності компанії «Магік» покладений передовий європейський досвід влаштування дорожньо-транспортного покриття із бетонних фігурних елементів мостіння (ФЕМ). У 1997 році ТОВ «Магік» вперше в Україні почало використовувати принципово нову технологію виробництва бетонних тротуарних неармованих виробів (тротуарної плитки) – метод вібропресування бетонних ФЕМ на спеціалізованому технологічному обладнанні німецького виробництва: бетонозмішувальному вузлі TEKA TRANSMIX 750 та бетоноформувальному комплексі Zenith 828 MAZ. У 2003 році було запущено в експлуатацію ще один бетоноформувальний комплекс Zenith 828 MAZ, що дозволило на сучасному рівні виготовляти 120-130 тис. м.кв. ФЕМ в місяць. Використовуючи світові тенденції у розвитку високоефективних методів виготовлення будівельних виробів ТОВ «Магік» налагодило сучасне виробництво вібропресованих елементів широкого асортименту та кольору: бетонних ФЕМ товщиною від 60 до 100 мм., каменів бортових бетонних для дорожнього будівництва та благоустрою території.
В технологічному процесі виробництва вібропресованої бетонної продукції ТОВ «Магік» рівень автоматизації сягнув європейських стандартів. Автоматизовані та інтегровані у загальний комп’ютерний моніторинг всі основні виробничі процеси, зокрема: дозування компонентів бетонної суміші, їх змішування, визначення водо-цементного співвідношення з використанням електронної діагностики вологості інгредієнтів, формування виробів з бетону, режими витримки відформованих елементів, пакування готової продукції для транспортування. Для оптимізації процесу відвантаження виробів зі складів запроваджена система штрих-кодування готової продукції на піддонах.
Логотип компанії "Мій двір" Фото
Логотип компанії "Мій двір"
0
перший завод в Україні по використанні методу вібропрасування
0
тис. м.кв.фігуних лементів мостіня в місяць
0
рік на ринку
Логотип компанії "Мій двір" Фото
Для забезпечення технологічної надійності виробництва, контролю якості вхідної сировини та приймально-здавальних випробувань бетонної продукції з 2011 року на ТОВ «Магік» функціонує вимірювальна заводська лабораторія, яка атестована в системі Держспоживстандарту України. Вимірювальна лабораторія обладнана сучасним високоточним лабораторним обладнанням провідних виробників Європи («Controls» Італія, «Testing», «Kimido» Німеччина) для здійснення повного комплексу досліджень фізико-механічних, хімічних та експлуатаційних властивостей виробів з бетону на всіх етапах виготовлення готової продукції. У вимірювальній лабораторії працює висококваліфікований та професійно навчений інженерно-технічний персонал який забезпечує контроль за дотриманням нормативних та технологічних вимог при виробництві бетонної продукції гарантованої якості.

У 2001 році Стандартпарк став першим виробником поверхневого водовідведення в Україні, а саме в вібро-пресуванні фібробетону і у виготовленні полімербетону.
Стандартпарк – це п’ять заводів, які пресують, ллють і штампують бетон, полімербетон, пластик і метал на обладнанні світових лідерів машинобудування. Це два логістичних центри комплектації продукції та власне конструкторське бюро. Це оптимальне поєднання німецької надійності, італійської точності і української працьовитості.
У 2009 році виробництво Стандартпарк було сертифіковане згідно зі світовими стандартами ISO 9001. Cистема управлінням якістю продукції, процесів та послуг охоплює планування, розробку виробів, закупівлю сировини і комплектуючих, аналіз і підбір постачальників, створення і обробку виробів, їх доставку, а також навчання персоналу.
Логотип салону тротуарної плитки «Melius» Фото
Логотип компанії Standartpark
0
перший в Україні виобник поверхневого водовідведення
0
років на ринку
0
видів товару
Логотип салону тротуарної плитки «Melius» Фото
В Стандартпарк побудована функціональна «вертикаль» якості, до якої входять директор з якості всієї групи компаній, менеджери з якості на кожному виробництві, експерти-технологи та власні випробувальні лабораторії.
Стандартпарк розробив 12 внутрішніх навчальних курсів, впровадив систему підбору та атестації персоналу, використовує програми наставництва. Особистий розвиток співробітника – це частина його роботи.
Інноваційні ідеї, молоді фахівці, знання та досвід професіоналів дозволяють втілювати в життя кращі технічні та технологічні рішення для бізнесу Стандартпарк і його клієнтів.

Сертифікати