5 найпоширеніших міфів про тротуарну плитку

Давно хотіли викласти садові доріжки, територію перед будинком чи тротуари плиткою? Але не знаєте як обрати якісний продукт?

На просторах інтернету сьогодні можна знайти багато інформації: усі характеристики, де купити тротуарну плитку, як укласти. Проте не всі надають чесну та об’єктивну інформацію. Як відрізнити правду від міфу?  Давайте поговоримо про це у нашій статті!

Міф №1. Яскравий вигляд плитки = хороша якість

Так, дійсно, гарний вигляд плитки без дефектів, – важливий критерій вибору. Проте не надто захоплюйтесь.  Найважливіше – якість. Наприклад, обираючи плитку тротуарну в першу чергу варто орієнтуватись на надійність, чи витримає вона планове навантаження. Продукт з глянцевою поверхнею може містити велику кількість води, що в подальшому призведе до утворення тріщин. Навіть просто яскравість кольору може вплинути на термін служби. Велика кількість пігменту забирає місце у головних складників.

Міф №2: Вулична плитка не довговічна

Це міф. Щоб переконатись в цьому, просто вийдіть на вулицю. Асфальтована дорога розбита, багато ям та вибоїн. В той час як вимощені із плитки вуличної доріжки, площі виглядають навими та акуратними. Здавна бруківка Старе Місто використовувалась в Європі для мощення доріг з великою прохідністю. В Льовові, як і за кордоном, теж збереглися без єдиного дефекту вимощені вулички та центральна площа. Тротуарна плитка в парках і на піших дорогах теж не поступається довговічністю та красою. Тротуарна плитка – це чудова альтернатива недовговічному асфальту та безликому бетону!

Міф №3: Тротуарна плитка = висока ціна

Не все, що коштує дорого буде якісним. Це стосується і вибору плитки.  Хороший продукт можна зустріти в середній ціновій категорії. Якщо виробник чи постачальник відповідально відноситься до своєї роботи, може надати усі сертифікати якості, то можете бути впевнені у своєму виборі.

Придбавши дешеву плитку ви можете зіткнутися з багатьма проблемами та незапланованими витратами в подальшому. Тому що вона виготовляється з неякісної сировини та без дотримання стандартів.

Міф №4: Плитку не потрібно брати з запасом

Чи знаєте ви, що в одній партії допускається до 5% браку? До того ж, продукт може пошкодитися при неправильному транспортуванні, попередні виміри можуть не зійтися з фактичною площею, партії можуть відрізнятись між собою.  Перестрахуйтесь та візьміть невеликий запас!

Міф №5: Тротуарна плитка витримає будь яке навантаження

Існують різні види тротуарної плитки. Тому при виборі також обов’язково враховуйте місце та призначення плитки. Одні призначені для пішохідних доріг, інші для багатолюдних площадей. Для останніх обирайте вібропресовану, а не вібролітну плитку. Вона здатна витримати великі навантаження. Дотримуйтесь усіх правил укладання і тротуарна плитка буде радувати вас ще багато років!

Вікторія

(067) 33-44-055

Менеджер  з продажу

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Інші записи
Фото Тротуарна плитка Колор Мікс у Вінниці від салону тротуарної плитки «Melius»

Плитка Колор Мікс: в чому особливість та чим відрізняється від інших

Тротуарна плитка сьогодні дуже популярна. Вона використовується для мощення території біля будинку, доріг, майданчиків, площадок. Сучасна вулична плитка надійна, міцна, естетична та економічно вигідна. Не

Фото купить тротуарную плитку. Салон тротуарной плитки Melius. Сходи з тротуарної плитки

Сходи з тротуарної плитки: як укласти?

Не дивлячись на невеликі розміри ганок та сходинки – найбільш важливі елементи для облицювання. На протязі всього року вони отримують велике навантаження: волога, перепади температур,

Тротуарна плитка на схилі. Різнокольорова бруківка від салону тротуарної плитки «Melius» Вінниця

Тротуарна плитка: як укласти на схилі?

При створенні проекту будівництва та ландшафтного дизайну, в першу чергу враховується рельєф місцевості. Від нього залежить місце розташування будинку, альтанки, ставок, дитячий майданчик та інші