Сходи з тротуарної плитки: як укласти?

Не дивлячись на невеликі розміри ганок та сходинки – найбільш важливі елементи для облицювання. На протязі всього року вони отримують велике навантаження: волога, перепади температур, пил, замерзання та танення. 

Щоб сходинки прослужили вам довго, варто обрати правильний матеріал укладки та правильно здійснити монтаж. Про це ми і поговимо у статті! 

Тротуарна плитка Вінниця – це зручний матеріал не тільки для створення гарних садових доріжок. Вона використовується також для створення сходинок для ганку. Це нелегке завдання, згодні. Проте салон тротуарної плитки MELIUS знає як зробити усе ідеально!  

Просто вийдіть на вулиці міста щоб побачити результати неякісного монтажу плитки на сходах. Ви помітите щілини між бордюром та плиткою, тріщини, а деякі елементи і зовсім можуть відходити чи провалюватись.

Як виконати якісну укладку тротуарної плитки? 

Існує два способи укласти вуличну плитку на сходи:

  • закріпити на будівельний розчин
  • закріпити бетоном.

Ми рекомендуємо другий спосіб, тому що він більш надійний.  Основу для майбутніх сходів краще робити бетонною для довговічності. Для мощення сходинок використовується плитка невеликого розміру (до 30см). Відстань між сходинками розраховують в залежності від зручності переміщення. 

В першу чергу для укладки плитки вуличної необхідно зробити каркас за допомогою бордюрів. Купити бордюр парковий та матеріали для доріжок ви, до речі, зможете у нашому салоні. Каркас закріпляється з внутрішньої сторони бордюром, а з зовнішньої – плиткою. 

Не варто забувати також про нахил, характерний для укладки плитки вуличної. Бордюр краще обирати блочний, по 50 см в довжину. Це стандартний розмір, з яким буде простіше працювати в подальшому.

Починайте укладку з першої сходинки. Перед цим необхідно вирити невелику канаву, 20-30 см в глибину, та засипати в неї гравій шаром в  5-7см. За бажанням можна укласти геотекстиль. Про нього ми писали детальніше у статті Тротуарна плитка: як укласти на схилі? Він збільшить термін служби ганку. Зверху засипте пісок шаром в 15-20 см. Установіть перший блок під сходи з тротуарної плитки, засипте весь отриманий простір сумішшю гравію і піску. Бордюри укріпіть бетоном, і, нарешті, можна приступати до укладання плитки тротуарної.

Поверхня сходинки повинна розташовуватись на рівні з бордюром. Таким чином, продовжуйте роботу аж до найвищої, останньої сходинки. 

Гарні сходи з тротуарної плитки облагородять будь який участок, а в поєднанні з мощеними доріжками будуть виглядати довершено. А головне – такі сходи та ганок, в цілому, будуть служити вам надійно роками!

Вікторія

(067) 33-44-055

Менеджер  з продажу

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Інші записи
Фото Тротуарна плитка Колор Мікс у Вінниці від салону тротуарної плитки «Melius»

Плитка Колор Мікс: в чому особливість та чим відрізняється від інших

Тротуарна плитка сьогодні дуже популярна. Вона використовується для мощення території біля будинку, доріг, майданчиків, площадок. Сучасна вулична плитка надійна, міцна, естетична та економічно вигідна. Не

Тротуарна плитка на схилі. Різнокольорова бруківка від салону тротуарної плитки «Melius» Вінниця

Тротуарна плитка: як укласти на схилі?

При створенні проекту будівництва та ландшафтного дизайну, в першу чергу враховується рельєф місцевості. Від нього залежить місце розташування будинку, альтанки, ставок, дитячий майданчик та інші