Плитка Колор Мікс: в чому особливість та чим відрізняється від інших

Тротуарна плитка сьогодні дуже популярна. Вона використовується для мощення території біля будинку, доріг, майданчиків, площадок. Сучасна вулична плитка надійна, міцна, естетична та економічно вигідна. Не дарма так багато власників обирають саме її для облагородження територій. Існує багато кольорів та видів плитки: звичайна, мита, вінтажна, колор мікс. Усі вони мають чудові експлуатаційні характеристики та зовнішній вигляд. Проте сьогодні ми зупинимося на одному із найпопулярніших варіантів – плитка Колор Мікс!

Чим плитка Колор Мікс відрізняється від іншої плитки? Поговоримо про всі переваги та недоліки. Що потрібно знати перед покупкою? Та де придбати тротуарну плитку найвигідніше?

Чим плитка вулична Колор Мікс відрізняється від інших?

Плитка Color Mix з’явилась на ринку зовсім нещодавно. Проте уже займає лідируючі позиції з продажів. Все завдяки її дизайну, кольоровій гамі та стійкості до зовнішніх факторів. 

Технологія виготовлення даного виду плитки прийшла до нас з Європи. Основний шар плитки виготовляється із не зафарбованого першого змішувача. Верхній шар створюється з матеріалу, що поступає з другого змішувача. Окрім основи у вигляді піску та цементу, туди підмішується барвник кількох видів. 

В результаті зовнішній шар має не однотонне, а різнокольорове покриття. Тут можуть бути різноманітні переходи кольорів: від жовтого до коричневого і червоного, або навіть більше. Це надає плитці схожості з гранітом або мрамором. При виготовленні змішуються різноманітні кольори, від стандартних кольорових комбінацій до незвичних чи контрастних. В результаті можна отримати найрізноманітніші унікальні комбінації. Елементи цієї плитки фарбуються одразу в декілька кольорів, кожен з яких змінюється безліч разів. Саме цим зумовлений такий незвичайний та естетичний зовнішній вигляд. Саме цим бруківка Колор Мікс відрізняється від стандартної вуличної плитки. 

Де використовується плитка Колор Мікс?

Тротуарна плитка Color Mix використовується на територіях біля дому, для створення садових доріжок та пішохідних зон. Варто сказати, що вона вигідно відрізняється від інших видів своєю імітацією під дороге каміння. Вона стильна, привертає на себе увагу та гармонійно підкреслює дизайн будинку чи ландшафт саду.

Переваги та недоліки

Тепер варто поговорити про експлуатаційні характеристики плитки.

До безперечних переваг можемо віднести:

 • дорогий та естетичний зовнішній вигляд – імітація мармуру
 • великий вибір кольорів та розмірів
 • можливість комбінування
 • надійність
 • підвищена міцність
 • довговічність
 • чудово підтримує форму змикання
 • екологічна
 • не змінює свій колір з часом
 • легко встановлюється
 • легко ремонтується – якщо плитка чи бруківка Старе місто раптом пошкоджуються, немає необхідності міняти усе покриття. Просто замініть зіпсований елемент!

Що стосується недоліків, вони незначні:

 • зимою на ній може утворюватися ожеледиця
 • при неправильному мощені чи підборі матеріалу відповідно до навантаження може просідати 
 • при недобросовісній укладці з щілин може проростати трава
 • якщо виробник не дотримується затверджених технологій виробництва чи використовує неякісні матеріали, плитка може прослужити менше вказано терміну.

Де придбати плитку?

Головне при виборі матеріалу для мощення звертати увагу на надійність та чесність виробника. Адже, як ми уже писали вище, недобросовісний підхід до роботи може зіпсувати вам не тільки настрій, а й все враження від використання такого матеріалу, як вулична плитка. 

Ви можете купити тротуарну плитку у нашому салоні MELIUS у Вінниці.  Ми гарантуємо високу якість матеріалів та дотримання усіх технологій виробництва! 

Вікторія

(067) 33-44-055

Менеджер  з продажу

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Інші записи
Фото купить тротуарную плитку. Салон тротуарной плитки Melius. Сходи з тротуарної плитки

Сходи з тротуарної плитки: як укласти?

Не дивлячись на невеликі розміри ганок та сходинки – найбільш важливі елементи для облицювання. На протязі всього року вони отримують велике навантаження: волога, перепади температур,

Тротуарна плитка на схилі. Різнокольорова бруківка від салону тротуарної плитки «Melius» Вінниця

Тротуарна плитка: як укласти на схилі?

При створенні проекту будівництва та ландшафтного дизайну, в першу чергу враховується рельєф місцевості. Від нього залежить місце розташування будинку, альтанки, ставок, дитячий майданчик та інші