Найпоширеніші кольори та відтінки тротуарної плитки

Одним з найефективніших інструментів дизайнера є колір. Правильно підібрані відтінки тротуарної плитки прикрасять як доріжки і двір, так і весь ландшафт. А також покажуть у вигідному світлі саму будівлю, підкресливши її стиль і переваги.

Як тротуарна плитка отримує різні відтінки? Які кольори тротуарної плитки найстійкіші? Давайте дізнаємося!

Тротуарна плитка та кольори – секрети виробництва

Технології, що застосовуються при виробництві плитки, дають можливість отримувати якісний естетичний матеріал. Але іноді його потрібно змінити за допомогою кольору. На сьогоднішній день є два способи фарбування: наскрізне і поверхневе.

1 спосіб (наскрізний) здійснюється шляхом додавання в суміш розчину спеціального барвника.
2 спосіб (поверхневий) – фарба наноситься на готовий виріб і дозволяє змінити лише колір верхнього шару.

Поверхневе фарбування часто застосовують в тому випадку, якщо треба змінити кольори тротуарної плитки на укладеному матеріалі. Для цього підходять алкідні або поліуретанові барвники. Кольорове покриття потрібно періодично відновлювати і в тому випадку, якщо полотно активно експлуатується. Щоб тротуарна плитка та бруківка довше зберігала свій колір, фарбу для неї виготовляють з натуральних компонентів.

Наскрізне фарбування здійснюють за допомогою пігментів, а саме дрібнодисперсної речовини, що має порошкоподібний вигляд. Її отримують шляхом ретельного подрібнення природних компонентів. Звичайно, в суміш можна додавати штучні барвники, отримані в результаті термообробки мінеральної сировини або металеві пігменти, добуті з оксидів або солей металів і сплавів.

Коли ви обираєте порошок для фарбування, зверніть увагу, що ціна на барвники досить відрізняється. Як правило, вона залежить від кольору і складу доданого компоненту. Сучасні технології дають можливість створити досить різноманітну палітру відтінків тротуарної плитки.

Кольори тротуарної плитки можна урізноманітнити шляхом змішування фарбувальних добавок. Але цей процес можна здійснити тільки з компонентами, які мають однакову дисперсність. Зазвичай з’єднують дві фарби, наприклад, при додаванні до чорного пігментів будь-якої іншої кольорової гами – отримуємо тротуарну плитку темних відтінків. Іноді можливим є змішування порошків трьох тонів. Точно назвати пропорції фарбувальних компонентів нереально, бажаний колір і його відтінки можна отримати тільки завдяки експериментам та досвіду.

Найстійкіші кольори тротуарної плитки

В теперішній час є можливість створити своє оригінальне покриття, вибравши кольорову гамму тротуарної плитки із запропонованого ринком різноманіття. Звичайно, це робиться не на один рік. Тому, перед тим як купити тротуарну плитку, важливо звернути увагу на пігменти, використані при її виготовленні. 

Чудово, якщо застосовувалися натуральні фарбувальні компоненти, наприклад, сажа (чорна плитка) або суміш оксидів заліза (червона). Дані речовини майже не втрачають колір під сонячними променями. Безсумнівною перевагою цих барвників є їхнє природне походження і можливість повторення в інших партіях продукції.

Тротуарна плитка коричневого кольору отримується шляхом змішування червоного і чорного кольорів, наприклад тротуарна плитка Старе місто вишнева, вважається досить практичною у використанні.

Досить стійкими, але не практичними є світлі тони плитки: білий, жовтий, помаранчевий, пісочний і лимонний. Тротуарна плитка жовтого кольору може потьмянішати через осів на неї пилу, головне вчасно її мити і тоді такої проблеми не буде виникати.

Вікторія

(067) 33-44-055

Менеджер  з продажу

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Інші записи
Фото Тротуарна плитка Колор Мікс у Вінниці від салону тротуарної плитки «Melius»

Плитка Колор Мікс: в чому особливість та чим відрізняється від інших

Тротуарна плитка сьогодні дуже популярна. Вона використовується для мощення території біля будинку, доріг, майданчиків, площадок. Сучасна вулична плитка надійна, міцна, естетична та економічно вигідна. Не

Фото купить тротуарную плитку. Салон тротуарной плитки Melius. Сходи з тротуарної плитки

Сходи з тротуарної плитки: як укласти?

Не дивлячись на невеликі розміри ганок та сходинки – найбільш важливі елементи для облицювання. На протязі всього року вони отримують велике навантаження: волога, перепади температур,