Поради щодо освітлення тротуарних доріжок

Після оздоблення доріжок тротуарною плиткою на приватних ділянках господарі задумуються про їх освітлення. Але проблема полягає в тому, що освітлення тротуарних доріжок має бути функціональним та зручним. Оскільки це потрібно для безпечного переміщення по території, а не заради краси. Для цього розроблено ряд правил, які допоможуть Вам у вирішенні проблеми з освітленням. Давайте перейдемо до їх розгляду.

Правила освітлення садових доріжок покритих тротуарною плиткою

 1. Потрібно скласти план території. На плані має бути зазначено основні будівлі, доріжки покритими тротуарною плиткою, дерева, кущі та мости. Це допоможе Вам у розміщенні світильників.
 2. Розподіл світла. Потрібно визначити області, де потрібно більше та менше кількість світла. Чим ближче до дому тим більше його потрібно.
 3. Не купуйте одразу потрібну кількість світильників. Краще, купіть один для того, щоб підключити його у темний час та вирішити чи він підходить Вам своїми якостями.
 4. Підберіть певний тип світильника для кожної зони. Наприклад для садових тротуарних доріжок підходять, як енергозберігаючі лампи, так і світлодіодні  лампи.
 5. Важливим фактором при оздобленні освітлення території – є вибір мульти-сезонних ламп. Оскільки вони стійкі до перепадів температури у різні пори року.
 6. При оформленні освітлення тротуарних доріжок не потрібно забувати про світловий комфорт.

Окрім врахування даних правил слід врахувати і варіанти світильників для садових доріжок покритих тротуарною плиткою. Світильників існує велика кількість, тому потрібно врахувати їх можливості при оформленні освітлення Вашої ділянки. 

Типи світильників по дизайну та світловіддачі

 1. Ліхтарик. Завдяки його конструкції, встановлюється вертикально. Даний тип освітлення досить часто використовують при освітленні основної тротуарної доріжки, яка веде додому. Але слід підбирати відстань між ліхтариками, щоб їх світло не пересікалось.
 2. Марковане світло. “Світловий стовпчик” або світильник типу “болард” призначений лише для вказування напрямку на території, а не для її освітлення.
 3. Каміння, яке світиться виконує роль підсвітки. Для цього під тротуарну плитку  розміщують світлодіодну плитку, яка вночі буде давати гарний ефект.
 4. Декоративне освітлення у виді лампочок-led. Для цього використовують ліхтарики різної форми, щоб з акцентувати увагу на цікаву архітектуру ділянки.
 5. Світильники на акумуляторах-led. Дані пристрої мають варіативний дизайн та використовуються, як декор. Акумулятори даних світильників заряджаються від сонця, а ввечері світлодіод починає світитись.
 6. Сферичні світильники. Вони оснащені лампою невеликої міцності, що дозволяє зробити містичну атмосферу на тротуарних доріжках у Вас в саду.

Не дивлячись на добре підібране освітлення, тротуарна плитка також грає роль при створенні антуражу вночі. Для вибору якісної тротуарної плитки пропонуємо завітати до магазину тротуарної плитки Melius, де ви можете купити тротуарну плитку для своєї ділянки. 

Вікторія

(067) 33-44-055

Менеджер  з продажу

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Інші записи
Фото Тротуарна плитка Колор Мікс у Вінниці від салону тротуарної плитки «Melius»

Плитка Колор Мікс: в чому особливість та чим відрізняється від інших

Тротуарна плитка сьогодні дуже популярна. Вона використовується для мощення території біля будинку, доріг, майданчиків, площадок. Сучасна вулична плитка надійна, міцна, естетична та економічно вигідна. Не

Фото купить тротуарную плитку. Салон тротуарной плитки Melius. Сходи з тротуарної плитки

Сходи з тротуарної плитки: як укласти?

Не дивлячись на невеликі розміри ганок та сходинки – найбільш важливі елементи для облицювання. На протязі всього року вони отримують велике навантаження: волога, перепади температур,