Прикрашаємо вулиці квітами. Бетонні та звичайні клумби

Заквітчані вулиці – ознака гарного та доглянутого міста. Проте, серед величезної кількості багатоповерхівок та промислових будівель, природі часто не вистачає місця. Але є ентузіасти, які облаштовують компактні квіткові ділянки навіть серед кам’яних джунглів сучасного міста. В цьому випадку, на допомогу приходять бетонні клумби. Також, досить часто можна зустріти маленькі звичайні клумби. Проте, інколи їх потрібно добре обгороджувати, щоб захистити від тварин та пішоходів. У цій статті ми розкажемо, як можна цікаво та практично облаштувати клумбу. Такі варіанти можуть пригодитися не лише для вулиць. Ви можете таким же чином створити квітковий острівець на своїй ділянці чи в будь-якомі іншому місці.

Чому варто звернути увагу на бетонну клумбу?

Завдяки своєму компактному розміру, бетонні клумби можуть бути використані в найрізноманітніших місцях. Досить часто, такими клумбами розділяють паркувальні зони від пішохідних тротуарів. Проте, основна їхня мета – естетично доповнити та освіжити ландшафтний дизайн.

Бетонні клумби бувають різноманітних форм та розмірів. Наприклад, найпоширеніші з них – круглі та прямокутні. Вони чудово виглядають як поодинці, так і у вигляді композицій. Їх можна розташовувати поруч або складати одна на одну. А завдяки широкому спектру відтінків, такі клумби чудово гармонують з найрізноманітнішими стилями будівель.

В основному, бетонні клумби використовують для:

  • прикрашання території, де неможливо облаштувати звичайну клумбу;
  • вирощування квітів, які погано контактують з іншими рослинами;
  • розмітки території, зокрема, доріг та стоянок;
  • заборони проїзду на певні ділянки.

В таких клумбах можна висаджувати найрізноманітніші квіти. Наприклад, деякі фірми облаштовують їх в корпоративному стилі, підбираючи відповідну кольорову палітру. Крім того, бетонні клумби захищають квіти від витоптувань та зазіхань собак. Вони міцні та довговічні.

Як оформити звичайну клумбу?

Для того, щоб обгородити клумбу, можна використати різні матеріали. Це і каміння, і бруківка, і ще багато інших матеріалів. Паркові бордюри та поребрики – досить зручний та надійний спосіб облаштування. Вони чудово утримують землю та відділяють квіти від газону. Завдяки великій різноманітності форм та кольорів – ви завжди зможете підібрати для себе оптимальний варіант

Наприклад, дуже цікавим є оформлення за допомогою бетонних палісадів. Це невеликі декоративні стовпчики, які встановлюються так само, як і бордюри. Але, завдяки їхньому розміру, можна облаштувати клумби найрізноманітнішої форми. Найчастіше зустрічаються прямокутні палісади та в формі півмісяця. Вони також доступні в різних відтінках. Особливо цікаво виглядає, так званий, “паркан” з палісадів різної висоти або різних кольорів.

Також, можна досить гарно оформити клумбу і за допомогою бруківки. Завдяки відтінкам і текстурі натурального каменю – вона буде чудово гармоніювати з будь яким дизайном. Для цього викопайте траншею, установіть бруківку та залийте щілини між нею цементним розчином. Цей спосіб облаштування не дозволить клумбі “розповзатись”. Адже така огорожа надійно зафіксує межі.

В нашому салоні тротуарної плитки “Melius” у Вінниці ви можете знайти все необхідне для якісного та привабливого облаштування клумб. Від, власне, бетонних клумб до бруківки та палісадів. Величезне різноманіття форм та відтінків дозволить підібрати найкращий варіант. А якщо ви забажаєте облаштувати клумбу в різних відтінках – не проблема. Наші консультанти допоможуть підібрати саме ті фрагменти, які будуть чудово гармоніювати.

Вікторія

(067) 33-44-055

Менеджер  з продажу

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Інші записи
Фото Тротуарна плитка Колор Мікс у Вінниці від салону тротуарної плитки «Melius»

Плитка Колор Мікс: в чому особливість та чим відрізняється від інших

Тротуарна плитка сьогодні дуже популярна. Вона використовується для мощення території біля будинку, доріг, майданчиків, площадок. Сучасна вулична плитка надійна, міцна, естетична та економічно вигідна. Не

Фото купить тротуарную плитку. Салон тротуарной плитки Melius. Сходи з тротуарної плитки

Сходи з тротуарної плитки: як укласти?

Не дивлячись на невеликі розміри ганок та сходинки – найбільш важливі елементи для облицювання. На протязі всього року вони отримують велике навантаження: волога, перепади температур,