Як легко і швидко почистити тротуарну плитку?

Хочете знати, як просто та ефективно почистити тротуарну плитку? У цій статті ми розкажемо про серію покрокових процесів, що показують як чистити покриття за допомогою мильної води. Ви позбудетеся бруду і рослин, які псують зовнішній вигляд вашого внутрішнього дворика, і подаруєте йому новий вигляд.

Інструменти та матеріали, які вам знадобляться:

Перше, що потрібно зробити – це зібрати необхідні інструменти для роботи. Спочатку вам знадобляться:

  • брудна тротуарна плитка;
  • відро;
  • щітка з жорсткою щетиною;
  • тепла вода;
  • мило (бажано рідке або порошкоподібне).

Як почистити тротуарну плитку? 

Не всі люди хочуть чистити тротуарну плитку відбілювачем або не мають у своєму розпорядженні гідроструйний апарат. Тому ми розкажемо вам про те, як почистити ваш дворик або тротуар звичайною водою та милом.

Крок 1: Видаліть бур’яни

Якщо ви зіштовхнулися з небажаною рослинністю потрібно видалити її якнайшвидше, щоб не допустити укорінення в стики. Адже бур’яни будуть час від часу проростати, особливо якщо у вас не було можливості регулярно чистити якісну тротуарну плитку

Спосіб видалення бур’янів залежить від масштабу проблеми. Їх можна просто вирвати, але не факт, що витягнеться весь корінь. Ви також можете використати спеціальні розчини для знищення бур’янів. У цьому випадку переконайтесь, що ви повністю прочитали інструкцію виробника, особливо якщо у вас є домашні тварини чи діти.

Крок 2. Змішайте мило з теплою водою

Найпростіший спосіб очищення тротуарної плитки – це просте миття мильною теплою водою. Вам не знадобляться спеціальні засоби для очищення тротуарної плитки. Звичайне мило та тепла вода чудово справляються з багатьма видами забруднень. Змішайте їх разом до утворення невеликої піни.

Не забудьте спочатку перевірити склад мила, оскільки деякі інгредієнти можуть пошкодити покриття. Якщо у вас постелена бетонна бруківка або плитка, слід уникати миючих засобів, що містять кислоту.

Крок 3: Налийте частину мильної води на полотно

Наступний крок – вилити суміш на забруднену тротуарну плитку. Ви можете зробити це поетапно, якщо покриття, яке потрібно очистити досить велике. Перш ніж почати чистити щіткою, не забудьте протестувати розчин на невеликій ділянці вашої бруківки, щоб уникнути пошкоджень. Також не забувайте про рукавиці для захисту рук. 

Крок 4: Початок чистки тротуарної плитки

Для того, щоб вам було зручно та чистка проходила якнайшвидше – візьміть щітку з довгою ручкою та жорсткою щетиною. Коли ви почнете чистити плитку, ви помітите, що щетина легко проривається через бруд. Продовжуйте чистити до тих пір, поки не будуть видалені всі забруднення. Не бійтеся докладати зусиль!

Така чистка не тільки зробить внутрішній дворик чи тротуар чистим та охайним. Це може допомогти в боротьбі з бур’янами. Регулярне чищення запобігає проростанню нового насіння.

Крок 5: Промийте чистою водою

Якщо ви зрозуміли, що очистили все полотно від бруду, ополосніть його чистою водою. Якщо ви використовуєте шланг з насадкою, встановіть її так, щоб вода не лилась одним струменем. Пам’ятайте, що шланг потрібно тримати під кутом в 45 градусів і мийте поперек стиків між фрагментами, а не вгору і вниз. Після такої чистки ваш внутрішній дворик повинен виглядати як новий. 

Крок 6: Пам’ятайте про стики

Стики між плиткою – одна з ключових областей, що створюють полотно. Вони тримають все покриття на місці і створюють міцну структуру. Регулярне підмітання та видалення бур’янів є важливим, але не забудьте заповнити будь-які прогалини в стиках. Особливо якщо плитка тротуарна стелилась на пісок.

Періодичне прибирання тротуарної плитки є обов’язковим. Це не тільки забезпечить привабливий зовнішній вигляд вашого внутрішнього дворика. Але й підтримає його в хорошому стані впродовж багатьох років. 

Вікторія

(067) 33-44-055

Менеджер  з продажу

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Інші записи
Фото Тротуарна плитка Колор Мікс у Вінниці від салону тротуарної плитки «Melius»

Плитка Колор Мікс: в чому особливість та чим відрізняється від інших

Тротуарна плитка сьогодні дуже популярна. Вона використовується для мощення території біля будинку, доріг, майданчиків, площадок. Сучасна вулична плитка надійна, міцна, естетична та економічно вигідна. Не

Фото купить тротуарную плитку. Салон тротуарной плитки Melius. Сходи з тротуарної плитки

Сходи з тротуарної плитки: як укласти?

Не дивлячись на невеликі розміри ганок та сходинки – найбільш важливі елементи для облицювання. На протязі всього року вони отримують велике навантаження: волога, перепади температур,