Як правильно вибрати тротуарну плитку, бруківку?

В сучасних містах тротуарна плитка повільно, але впевнено витісняє звичайні асфальтовані пішохідні доріжки. Вона більш практична та володіє більшою вологостійкістю і морозостійкістю. Крім того, бруківка має набагато приємніший зовнішній вигляд. При такій величезній різноманітності форм, кольорів і стилів тротуарної плитки стає важко виділити дійсно гідну. В цій статті ми постараємось допомогти вам зробити правильний вибір тротуарної плитки.

Якість тротуарної плитки

Завдяки зростаючій популярності тротуарної плитки, виробники почали звертати увагу не тільки на привабливий дизайн. Вона стала менш чутливою до механічних пошкоджень і впливу агресивних середовищ. З кожним роком покращуються характеристики матеріалу. Це досягається, головним чином, за рахунок використання різних видів функціональних добавок. В наш час у виробництві тротуарної плитки застосовують як хімічні, так і природні компоненти.

Крім того, вибір необхідного матеріалу залежить від потреб користувачів. Якщо ви хочете вистелити бруківкою задній двір свого приватного будинку – вам не потрібна плитка, яку використовують для майданчиків перед магазинами і т. д.

Також не варто обирати занадто пористе покриття. В таку бруківку потрапляє вода, що замерзає і дає тріщини зсередини. Вона має бути достатньо міцною, але не занадто слизькою. Враховуйте і те, що під час дощу майже неможливо пройти по вулиці, де поклали глянцеве покриття.

Стиль бруківки

Звичайно, декоративну роль тротуарної плитки не можна недооцінювати. Ви можете вибирати серед десятків кольорів і форм. А кількість їх комбінацій прагне до нескінченності.

Квадратні і прямокутні, що називаються “старе місто”, плитки у вигляді стільників, кіл або діамантів та фрагменти із заокругленими сторонами є одними з найпоширеніших. Також зустрічається бруківка у вигляді паркету та подвійного Т, так звані “римські камені”. Вони імітують антикварні кам’яні блоки. В асортименті нашого магазину ви можете знайти ці та ще багато інших видів тротуарної плитки.

Окрім форми, підбір кольору теж може стати непростим завданням. Зазвичай, найпопулярнішою є сіра плитка. Іноді до неї додають жовту та червону. Але, в теперішній час, коли різноманіття відтінків вражає – ви можете придбати для себе щось цікавіше. Якщо ви не працюєте з ландшафтним дизайнером – вдалим рішенням буде підібрати бруківку у відповідності з відтінком даху. Це як класична чоловіча мода: туфлі і ремінь одного кольору.

Кількість та бюджет

Ми вже висвітлили той момент, що підбір бруківки напряму залежить від вашої цілі. Але, зазвичай, головним фактором є ваш бюджет. За одну і ту ж суму ви можете покрити цілий двір або лише невелику частину доріжки. Крім того, занадто низька ціна часто означає погану якість компонентів, або навіть наявність глини. Тому, насамперед, потрібно визначитись, що для вас більш приорітетно.

Також ви повинні враховувати ще й необхідну кількість матеріалу. Виробники рекомендують купувати трохи бруківки “про запас”. Кілька фрагментів можуть пошкодитись при транспортуванні чи зруйнуватися під впливом інших факторів – а у вас буде можливість його замінити.

Ще одним важливим фактором є наявність гарантії. Добросовісні виробники завжди впевнені у якості і надійності свого продукту. Тому не варто купувати тротуарну плитку в магазинах, які не мають сертифікатів чи інших документів.

В нашому салоні  “Melius” представлено широкий вибір тротуарної плитки та інших елементів зовнішнього дизайну. Ви можете обрати для себе найкращий варіант благоустрою вуличних тротуарів, прибудинкової території чи промислової зони. Наші консультанти нададуть вам необхідну інформацію та допоможуть з вибором.

Вікторія

(067) 33-44-055

Менеджер  з продажу

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Інші записи
Фото Тротуарна плитка Колор Мікс у Вінниці від салону тротуарної плитки «Melius»

Плитка Колор Мікс: в чому особливість та чим відрізняється від інших

Тротуарна плитка сьогодні дуже популярна. Вона використовується для мощення території біля будинку, доріг, майданчиків, площадок. Сучасна вулична плитка надійна, міцна, естетична та економічно вигідна. Не

Фото купить тротуарную плитку. Салон тротуарной плитки Melius. Сходи з тротуарної плитки

Сходи з тротуарної плитки: як укласти?

Не дивлячись на невеликі розміри ганок та сходинки – найбільш важливі елементи для облицювання. На протязі всього року вони отримують велике навантаження: волога, перепади температур,