Види та текстура бруківки

В теперішній час на ринку представлено величезне різноманіття бруківки. Вона відрізняється за розміром, матеріалом та ще багатьма ознаками. Для тих, хто вперше стикається з вибором бруківки – це може бути важке завдання. В цій статті ми розглянемо, чим відрізняється один тип бруківки від іншого. Та детально розберемо особливості їхньої текстури.

Найпоширеніші типи бруківки:

  • гранітна;
  • бетона;
  • клінкерна.

Види бруківки

Серед величезного асортименту інколи важко підібрати варіант, який ідеально підійде, наприклад, до стилю вашого будинку. Але вибір залежить не лише від цього. Для початку, ви повинні визначитися з метою. Для чого ви укладаєте бруківку? Як саме вона буде використовуватися?

Гранітна бруківка – найміцніша. Вона може застосовуватися для покриття всіх типів доріг та тротуарів. Вона доречна для укладання і садової доріжки, і промислової зони.

Бетонна – має величезне різноманіття форм та відтінків. Вона також має досить обширну сферу застосування. Проте, вона не настільки довговічна, як з натурального каменю.

Клінкерна бруківка виготовляється з глини. Не дивлячись на те, що глина – достатньо крихкий матеріал, така бруківка дуже міцна. Також, вона має ще одну перевагу – стійкість до стирання. Проте палітра кольорів – не дуже велика. В основному, сірі або червоні відтінки.

Дійсно, важкий вибір. Кожен вид бруківки має достатньо хороші властивості. Але їхня текстура зовсім різна.

Від чого залежить текстура бруківки?

Текстура бруківки може залежати від цілого ряду факторів. Це і матеріал, і методика виготовлення, і спосіб обробки. Обираючи бруківку, ви маєте розуміти, що занадто глянцева поверхня – не занадто підходящий матеріал для устелення доріжок біля водойм. Чи грубо оброблений камінь – не найкращий вибір для тротуару з жвавим трафіком.

Гранітна бруківка буває двох видів: колота і розпилена. Колота бруківка відрізняється за розміром. Також, вона має нерівну поверхню. Така бруківка ідеально підходить для облаштування доріг та інших зон з великим навантаженням.

Розпилена бруківка має більшу вартість, тому що вона обробляється алмазним інструментом. Але, завдяки цьому досягається більша точність. Розпилена бруківка має гладку поверхню та більш менш однаковий розмір. Щоб досягти глянцевого ефекту – одну сторону шліфують.

Також на текстуру впливає і порода каменю. Зернисті породи дають цікаві візерунки на бруківці. Проте, однорідний камінь можна цікаво комбінувати, якщо підібрати підходящі відтінки.

Бетонна бруківка може мати глянцеву або шорстку текстуру. Це залежить від способу виготовлення. Плитка, яка виготовлена методом вібролиття має гладку поверхню. Завдяки рідкій консистенції суміші, з якої вона виготовляється, в неї легко додається пігмент. Тому така бруківка може мати будь-який колір. Вібропресована плитка має матовий верх. Це досить велика перевага, особливо під час дощу.

Клінкерна або глиняна бруківка зазвичай має достатню гладку поверхню. Проте, вона не така слизька, як вібролита бетонна плитка. Окрім цього, клінкерна бруківка може бути перфорованою. Це досить гарно виглядає на газоні, коли через отвори проростає трава.

В салоні тротуарної плитки “Melius” ви завжди знайдете великий вибір високоякісної бруківки. Від маленької до великої. Від дзеркально-глянцевої до зернисто-матової. Серед усього різноманіття, ви обов’язково знайдете саме той варіант, що ви шукали. А наші спеціалісти завжди дадуть відповіді на будь-які питання та допоможуть зробити правильний вибір. Усі позиції в наявності доступні в розділі “Каталог”.

Вікторія

(067) 33-44-055

Менеджер  з продажу

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Інші записи
Фото Тротуарна плитка Колор Мікс у Вінниці від салону тротуарної плитки «Melius»

Плитка Колор Мікс: в чому особливість та чим відрізняється від інших

Тротуарна плитка сьогодні дуже популярна. Вона використовується для мощення території біля будинку, доріг, майданчиків, площадок. Сучасна вулична плитка надійна, міцна, естетична та економічно вигідна. Не

Фото купить тротуарную плитку. Салон тротуарной плитки Melius. Сходи з тротуарної плитки

Сходи з тротуарної плитки: як укласти?

Не дивлячись на невеликі розміри ганок та сходинки – найбільш важливі елементи для облицювання. На протязі всього року вони отримують велике навантаження: волога, перепади температур,